Éra komunismu

Éra komunismu
Komunistická strana ocenila významný odpor Černohorců v boji proti mocnostem Osy. A tak byl tento stát ustanoven jakožto jedna z republik s autonomním fungováním v Jugoslávské federaci, Lidovou republikou Černá Hora, leč tento akt neměnil nic na skutečnosti, že se Černá Hora stále nacházela v komunistickém systému.
            Roku 1963 byla vytvořena nová ústava, která nyní už Socialistické republice Černá Hora přisuzovala některá další území, čímž tato země znovu téměř dosáhla své bývalé rozlohy. Avšak stále zůstávala poměrně ke svým sousedům zaostalou a ekonomicky slabou republikou a na určitou pomoc členských států částečně spoléhala.
Přejete-li si poznat památky na bohaté dějiny Černé Hory neváhejte se vydat na poznávací zájezdy do Černé Hory , které zajišťuje cestovní kancelář Mayer&Crocus s.r.o., specialista na zájezdy do Černé Hory. Cestovní kancelář Mayer&Crocus s.r.o. působí na našem trhu již 24 let a pořádá poznávací zájezdy do celého světa a to jak autobusové zájezdy po Evropě tak letecké zájezdy do vzdálených zemí.